Hakkımızda

Cumhuriyettarihi Sitemiz Hakkında ?

cumhuriyettarihi.com 19.08.2022 tarihinde kurulmuş bir güncel bir tarih gezi inceleme sitesidir. Sitemiz herhangi bir kurum, kuruluş veya derneğe bağlı değildir. Sitemiz hiçbir gelir beklentisi gözetilerek açılmamış olup gizlilik politikası doğrultusunda bir yayın programı izlemektedir.

cumhuriyettarihi.com internet sitesinin açılma amacı; tarih bilgisinin geliştirilmesi, gezi üzerine güncel bilgilerin siz değerli okuyucularımızı iletildiği bir platformdur ve doğru şekilde bilgilerin  aktarılması ile okuyuculara tarih bilincini aşılamayı ilke edinmiş bir internet sitesidir.

cumhuriyettarihi.com sitesinde güncel tarih ve gezi notlarını, seyahat üzerine özgün makaleler bulabilirsiniz, konuları özenle belirleyip siz değerli okuyucularımız için hazırlıyoruz.

Gün geçtikçe büyüyen cumhuriyettarihi.com siz çok değerli ziyaretçilerimizin için fikir, görüş ve önerilerini dikkate almaktayız. Bize alpcanozturk@cumhuriyettarihi.com veya batuhansahan@gmail.com e-posta adreslerinden ya da 0539 419 69 22 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,